Zajmujemy się produkcją znaków bezpieczeństwa od 25 lat

Informacje

Dodany: 2019-11-06
Kategoria: Karma dla psa

Tagi dla artykułu
art

Zajmujemy się produkcją znaków bezpieczeństwa od 25 lat. Ogromne doświadczenie naszej firmy owocuje jakością wykonywanych przez nas produktów. Zajmujemy się produkcją znaków wykorzystując surowce najwyższej jakości, spełniając wszelkie możliwe normy.

Od wielu lat, jako jedni z przodujących liderów na rynku, używamy innowacyjnych i ulepszonych produktów fotoluminescencyjnych. Przy produkowaniu używamy nowej generacji ploterów. Znaki drukowane są na folii oraz na na płycie fotoluminescencyjnej. Powoduje to, że nasze znaki są bardzo dobrze dostrzegalne przy nawet najsłabszym oświetleniu , na co znacznie wpływa specjalna farba, która pokrywa powierzchnię i zawiera pigment emitujący światło. Znaki trzeba ochraniać przed uszkodzeniami mechanicznymi, które mogą naruszyć ich powierzchnię przez naderwanie świecącego materiału.

W naszym asortymencie znajdą Państwo wiele rodzajów znaków bezpieczeństwa, jak na przykład znaki ewakuacyjne, przeciwpożarowe i bezpieczeństwa drogowego. Znaki te przez uniwersalne oznaczenia, zapewniają bezpieczeństwo dzięki dokładnej informacji o zasadach i możliwych zagrożeniach powiązanych z danym obszarem. Wszystkie produkowane przez nas znaki bezpieczeństwa realizują wszystkie narzucane normy, zatwierdzone w rozporządzeniu Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji w sprawie wyrobów, które służą ochronie życia, mienia i zdrowia, a także bezpieczeństwa publicznego. Przestrzegamy wszelkich zasad wydawania i dopuszczania tych wyrobów do użytku publicznego.

W ofercie posiadamy również znaki bezpieczeństwa i higieny pracy, spełniające wymagania stawiane przez Unię Europejską, zgodne z przepisami Państwowej Agencji Pracy, opracowane przez naszych ekspertów, solidne i łatwe sklep.techemznaki.pl w montażu.

Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą naszej firmy dotyczącą znaków bezpieczeństwa.