Stowarzyszenie SEP stworzyło swoje

Informacje

Dodany: 2018-08-07
Kategoria: Karma dla psa

Tagi dla artykułu
art

Chciałbyś mieć lepiej płatną pracę i szerokie grono swoich klientów? Bądź lepszy od konkurencji! Poszerzaj swoje umiejętności. Zainwestuj w szkolenia SEP, a zainwestowane pieniądze powrócą do ciebie zwielokrotnione. Stowarzyszenie Elektroenergetyków Polskich przeprowadza kursy dla osób z 3 fachów. Program G1 elektryczny dotyczy wiedzy z zakresu urządzeń elektrotermicznych, zespołów prądotwórczych, czy chociażby sieci trakcyjnych. Z kolei w grupie G2 energetycznej dowiesz się praktycznych informacji o działaniu pomp, wentylatorów, sprężarek, jak również pieców przemysłowych. Kursy SEP z kategorii G3 gazowej pozwolą tobie z kolei na eksploatację oraz dozorowanie urządzeń i sieci gazowych czy generatorów gazu. Posiadając Świadectwo Kwalifikacyjne z poszczególnych tematów, jesteś postrzegany jako bardziej godny zaufania dla klientów, a poza tym zdobywasz większe szanse w procesie rekrutacji do nowej firmy.

Nie wiesz jak zapisać się na kursy SEP? Musisz jedynie wejść na stronę Stowarzyszenia Elektryków. Będziesz mieć wtedy możliwość zaklepać najlepiej odpowiadający tobie terminy. Na kurs musisz poświęcić tylko jeden dzień roboczy. Szkolenia SEP trwają 4 h zegarowe, a bezpośrednio po nich podchodzisz do egzaminu ustnego. Nie martw się jednak, iż sobie z nim nie poradzisz. Nasi trenerzy, którzy zdobyli wieloletnie doświadczenie w szkoleniu, zaprezentują ci każdy temat, o jaki może zapytać Komisja Egzaminacyjna. Na tego swego rodzaju lekcjach materiał będzie przedstawiany w formie ciekawych slajdów multimedialnych, a poza tym dostaniesz dodatkowe treści dydaktyczne. Chcąc jak najszybciej otrzymać swoje uprawnienia SEP na dyplomie, dokonaj wpłaty zaraz po egzaminie. Sprawi to, że będziesz mógł je odebrać już po jednym dniu. Z pozostałych formalności miej jeszcze tylko na uwadze, by zabrać ze sobą dowodu osobistego lub innego dokumentu tożsamości.

Stowarzyszenie SEP stworzyło swoje oddziały w ponad 20 większych miastach w kraju, takich jak Warszawa, Lublin, Szczecin, Gliwice czy Wrocław. Nasze placówki czekają tam na ciebie w w nowoczesnych salach wykładowych, ze świetnym sprzętem. Jeżeli jednak nie masz możliwości do nas dotrzeć, to mamy dla ciebie niezwykłą wiadomość, która na pewno cię http://www.grupasilesiaszkolenia.pl/ ucieszy. Uprawnienia SEP możesz zdobyć także indywidualnie. Wystarczy, że wskażesz nam adres swojego biura, a my zorganizujemy tam dla ciebie kurs zamknięty. Naszą ofertę kierujemy również do ludzi mówiących tylko w języku angielskim i niemieckim.

Więcej dowiesz się tutaj: