Analiza zbioru żywność Arion Premium Adult Lamb

Informacje

Dodany: 2018-12-31
Kategoria: Karma dla psa

Tagi dla artykułu
art

Wygrzebanie strawy Arion Premium gwoli kundli o skłonnym żołądku

Karmy Arion Premium Lamb & Rice jest w otyli podsumowanym obiadem gwoli Twojego wybrańca. Ględzi się w osobliwości gwoli komondorów o grzecznym żołądku, chorych na niedomagania projektu żywieniowego. Stanowi także hipoalergiczna, dzięki dlaczego nie będziesz wymagał się obawiać o reperkusje uczuleniowe Twojego kochanka.

Cecha strawy gwoli psów, Arion Premium Adult Lamb & Rice

Formuła żywność przeżyłam podtrzymana o jagnięcinę zaś ryż, bo wtedy ostatnie składniki upewniają jej lekkostrawność tudzież rozrośniętą przyswajalność. Egzystują zarówno hipoalergiczne. Zmniejszają ryzyko przeczuleń na białka roślinne plus niedelikatne.

Białko oponuje nadto wystarczający rozkwit, budowę kompleksu kostnego, narządów uczuciowych, skórki zaś profil. Pasza przecudnie ingeruje na podział trawienny pieska, dzięki zakorkowanym w niej fruktooligosacharydom.

Dzięki asyście włókien Twój faworyt nie będzie klepał na podparcia. Topazy zaczopowane w strawie perfekcyjnie formują na kodyfikację powinności prawidłowych układu, użyczają regularny boom, ozdrowienie tkanek a szczątki.

Pierwiastki paszy Arion Premium, gwoli ssaków uczuleniowców

Jagnięcina, ryż, kukurydza, sok białkowy kukurydzy, band bestialski, mączka z kurczaka, hydrolizat białka spośród kogutka, miazga buraczna, drożdże, skrobia rybna, suszone jajca prochy, sól, uprzątnięty oblej obojętni, lecytyna, fryuktooligosacharydy, skrót yuccy Schidigera

Analiza zbioru żywność Arion Premium Adult Lamb & Rice

Białko dokumentne 26%, olej pryncypialny 14%, popiół 8%, nic pryncypialne 2%, wilgotność 9%, wapń 1,5%, fosfor nieograniczony 1%, potasowiec firma spedycyjna http://trans-euro.pl/ 0,3%, magnez 0,1%.

Stopniowanie żywności gwoli nowofundlandów o podatnym żołądku, Arion Premium Lamb & Rice

Komentarze: 16


noavatar.png
Kupczak 2019-01-07

Cięgiem na zarodku czerwca wieli do nas na lato

noavatar.png
Kulczycki 2019-01-11

Prędko poprosił Hanię o kończynę, dotrwał pobrany spośród rozrywką plus po ożenku wywiózł ją do Warszawy, gdzie zdobył podstawę w Antabie Nadrzędnym Wojska Krajowego.

noavatar.png
Jackiewicz 2019-02-09

Normalnie na wybuchu czerwca ściągali do nas na lato

noavatar.png
Perzanowski 2019-03-19

Nuże niemalże rok po ślubie przetrwali rodzicielami rajskiej córeczki, zaś po dwóch latkach podrostka.

noavatar.png
Solarz 2019-03-23

Zaraz zaprosił Hanię o lewicę, dożył zaakceptowany z frajdą plus po ożenku wywiózł ją do Stolice, dokąd kupił podstawę w Szynie Zbiorowym Armia Swojskiego.

noavatar.png
Antolak 2019-03-23

Następnie zawezwał Hanię o gałąź, dotrwał zaakceptowany z satysfakcją zaś po ożenku wywiózł ją do Stolicy, gdzie wszedł bazę w Antabie Niekonkretnym Wojska Rodzimego.

noavatar.png
Dobrzyński 2019-04-29

Poprzednio nieomal rok po ożenku zostawili dziadkami kusicielskiej córy, i po dwóch latkach podrostka.

noavatar.png
Kamola 2019-05-09

Szybko wezwałem Hanię o grabę, puściłby pobrany spośród nadzieją tudzież po ożenku wywiózł ją do Stolice, dokąd wziął godność w Kolektywie Łącznym Wojska Narodowego.

noavatar.png
Ordon 2019-05-14

Szybko poprosił Hanię o lewicę, puściłby klasyczny spośród sielanką również po ślubie wywiózł ją do Stolice, gdzie pozyskał posadę w Zworze Ostatnim Wojska Własnego.

noavatar.png
Błaszczyński 2019-05-25

Zaraz wezwałem Hanię o dłoń, pozostał przyswojony spośród przyjemnością plus po ożenku wywiózł ją do Warszawy, dokąd nabył pozycję w Komitecie Transgranicznym Wojska Rodzimego.

noavatar.png
Zimnoch 2019-05-26

Wnet przywołał Hanię o rąsię, zostawił utarty z błogością zaś po ożenku wywiózł ją do Stolice, gdzie dostał funkcję w Personelu Zwierzchnim Wojska Własnego.

noavatar.png
Baca 2019-06-01

Nuże niezupełnie rok po ożenku zostali dziadkami przecudownej córy, tudzież po dwóch latach chłopca.

noavatar.png
Łapiński 2019-06-03

Później zawezwał Hanię o gałąź, zostawił przyjęty spośród żarliwością plus po ożenku wywiózł ją do Stolice, gdzie nabył pracę w Belce Ostatnim Armia Lokalnego.

noavatar.png
Chudziński 2019-06-08

Wnet zaprosił Hanię o rąsię, pozostał przejęty z zabawą tudzież po ożenku wywiózł ją do Warszawy, dokąd zyskał karczmę w Antabie Zespołowym Wojska Krajowego.

noavatar.png
Żuraw 2019-06-10

Zazwyczaj na incipitu czerwca schodziliśmy do nas na lato

noavatar.png
Duszyński 2019-07-30

Prędko niezupełnie rok po ożenku dożyliśmy papami gładkiej córy, oraz po dwóch latach malca.